בשבוע שעבר התקיים במרכז הנוער העירוני מופע של כוכב הנוער עידו B במסגרת סדרת אירועי הקיץ לבני הנוער בקרית אתא. כמידי שנה מקיימת עיריית קרית אתא ומחלקת הנוער העירונית סדרת אירועים הכוללת: מסיבות, קורסים, סדנאות, קבוצות ספורט, מרחבים פתוחים, כיתת אומן עם ליאל אלי ומופע של נס וסטילה וכפיר צפריר. ממחלקת הנוער בקרית אתא נמסר:” בשיתוף עם בני הנוער נבנתה עבורם תוכנית פעילות מקיפה בהתאם לבחירותיהם והעדפותיהם, כחלק מאסטרטגיה עירונית חברתית שנועדה לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי, המותאמות לטעמם מבלי לצאת מהעיר וללא עלות כספית. “